قوانین سایت

شرایط و قوانین 

باید ها و نباید ها در خدمات ام جی فتو

 

ماده ۱ – تعاریف و اصطلاحات

اصطلاحاتی که در این قوانین و مقررات به کار رفته است دارای معانی مشروح زیر است:

۱-۱- مشتری: اشخاصی که برای خدمات عکاسی پرداخت هزینه عکاسی را انجام داده است.

۲-۱- عکاس: اشخاصی که در سایت ام جی فتو به منظور ارائه خدمات عکاسی معرفی شده اند.

3-1-سایت عکاسی اِم جِی فتو دات آی آر که موسس صاحب امتیاز و مسئول آن میثم جعفری نژاد سدهی میباشد.

۸-۱- اعتبار: مبلغی است که کاربران مشتری به صورت پرداخت از طریق سامانه بانکی و کارت‌های عضو شبکۀ شتاب طبق شرایط و مقررات حاضر منظور و محاسبه خواهد شد.

ماده ۲ – شرایط ثبت سفارش کاربر مشتری

۱-۲- مشتری با پرداخت هزینه عکاسی می‌پذیرد که قوانین و مقررات جاری ام جی فتو را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی آن پذیرفته است. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییرکند و بنابراین استفادۀ مستمر کاربران از خدمات ام جی فتو به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

۲-۲- تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به سفارش خدمات ام جی فتو کنند.

۵-۲- مسئولیت استفاده اشخاصی که به سفارش کاربر مشتری از خدمات ام جی فتو استفاده میکنند کاملا متوجه خودکاربر مشتری می‌باشد.

۷-۲- در مورد کاربر مشتری شخص حقوقی نیز، مسئولیت‌های قانونی بهره برداری از خدمات ام جی فتو متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.

۸-۲- در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از خدمات، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار ام جی فتو قرار ندهد، شرکت می‌تواند از ارائۀ خدمات به کاربر مشتری خودداری کند.

۹-۲- ممکن است بنا به مورد و حسب صلاحدید و تشخیص ام جی فتو، از کاربر مشتری و درخواست اطلاعات تکمیلی، ارائه مدارک و یا اصلاح اطلاعات موجود گردد. در این صورت کاربر مشتری مورد درخواست، متعهد به ارائه اطلاعات و یا اصلاح اطلاعات درخواستی در مدت اعلام و درخواست شده از سوی ام جی فتو خواهد بود. در غیر این صورت ام جی فتو می‌تواند از ارائۀ خدمات به کاربر مشتری خودداری کند.

ماده ۳ – استفاده از ام جی فتو

۲-۳- با استفاده از خدمات ام جی فتو مشتری و عکاس می‌پذیرد و موظف می‌باشد که از ام جی فتو برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند.  

۳-۳- کاربر مشتری متعهد است در صورت داشتن موضوع و محصول نامتعارف و هر گونه شی دیگر، موضوع را قبل از تاریخ پروژه به کاربر عکاس ام جی فتو اعلام کند. در غیر اینصورت چنانچه پس از پذیرش درخواست عکاسی و عزیمت عکاس به نقطه پروژه، عکاس مواجه با موارد فوق شود، مجاز به لغو (امتناع از انجام) عکاسی بوده و مسئولیت جبران خسارات وارده و هزینۀ عکاسی برعهدۀ کاربر مشتری است.

۴-۳- کاربر مشتری متعهد می‌شود هیچ‌گاه از خدمات ام جی فتو به صورتی که به ام جی فتو یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند. در صورتی که کاربر مشتری اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی نسبت به سوءاستفاده از امکانات فراهم شده در خدمات ام جی فتو در جهت منافع شخصی و یا آسیب اعم از مادی و یا معنوی به منافع ام جی فتو اقدام نماید، ام جی فتو ضمن داشتن حق قطع خدمات، مجاز خواهد بود با مراجعه به مراجع قضایی و یا سایر مراجع ذیصلاح قانونی نسبت به مطالبه جبران خسارات وارده اقدام نماید.

۵-۳- کاربر مشتری  می‌پذیرد که ام جی فتو ممکن است از ارسال پیامک، ایمیل و یا Push Notification به عنوان راه ارتباطی شرکت با وی استفاده کند. کاربر مذکور می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از خدمات با مشکل مواجه شود و یا اطلاعات مقتضی بموقع به ایشان نرسد.

۶-۳- ام جی فتو ممکن است کدهایی به منظور هدیه به کاربر مشتری ارائه کند که با وارد کردن این کدها در نرم‌افزار، یا درصدی از هزینه عکاسی کاسته یا درصدی از هزینه عکاسی پس از آن به کاربر برگردانده ‌شود و یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در ام جی فتو اضافه ‌شود. نحوۀ ارائه این خدمات و تعیین مهلت استفاده از آنها، منوط به تشخیص و صلاحدید ام جی فتو بوده و در صورت عدم تعلق کدهای مذکور، کاربر مشتری حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص نخواهد داشت.

۷-۳- کاربر مشتری می‌پذیرد که اجازۀ انتقال یا فروش کد ها را به اشخاص دیگر ندارد. همچنین کاربر مشتری جاز نیست این کدها را به صورت عمومی منتشر کند – حتی اگر ام جی فتو در فضاهای عمومی به نحوی که در دسترس عموم است، این کد ها را منتشر کرده باشد – مگر اینکه ام جی فتو رسماً این اجازه را به آنها داده باشد.

۸-۳- کاربر مشتری می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود دارد مستقل از روش کسب آن (اگر در نتیجه افزایش اعتبار از طریق درگاه بانک باشد یا در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که ام جی فتو در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از خدمات ام جی فتو قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.

۹-۳- کاربر مشتری می‌پذیرد کدهایی که جهت افزایش اعتبار یا کاهش هزینه عکاسی به آنها داده می‌شود، ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که ام جی فتو برای ارائه این کدها هزینه ای از کاربران دریافت نمی‌کند، این حق برای ام جی فتو محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که ام جی فتو تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجۀ استفاده از آنها به حساب کاربر اضافه شده است را باطل یا حذف کند.

۱۰-۳ -مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از خدمات ام جی فتو به عهدۀ کاربر مشتری است.

۱۱-۳- حداقل تعداد فریم عکسی که عکاس باید به مشتری تحویل دهد مطابق با تعرفه هزینه هایی است که ام جی فتو روی سایت اعلام کرده است. کاربر مشتری می‌پذیرد که حداکثر تعداد فریم عکسی که عکاس می تواند به مشتری تحویل دهد بستگی به موضوع عکاسی و شرایط مکان و زمان عکاسی دارد.  عکاس تنها متعهد است حداقل تعداد فریم مطابق با سایت ام جی فتو را به کاربر مشتری تحویل دهد.

۱۳-۳- با استفاده از خدمات ام جی فتو کاربر مشتری و یا عکاس می‌پذیرد که در حین عکاسی، ام جی فتو را وسیله‌ای برای تبلیغات و بازاریابی کالاهای شخصی خود قرار ندهد و از هرگونه معرفی و عرضۀ محصولات شخصی و یا محصولات متعلق به دیگران خودداری کند.

۱۷-۳- خدمات ام جی فتو ممکن است با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه شود که ام جی فتو کنترلی روی آنها ندارد. در چنین شرایطی کاربر می‌پذیرد که این خدمات، قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و ام جی فتو مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.

۱۸-۳- از آنجایی که ممکن است از طریق ثبت سفارش کاربر مشتری، مشتری و یا مشتریانی به غیر این کاربر مشتری از خدمات ام جی فتو استفاده نمایند، مسئولیت پرداخت هزینه‌های مترتبه و همچنین هر گونه مسئولیت قانونی ایشان نسبت به عکاس و ام جی فتو متوجه کاربر مشتری می‌باشد و بدین ترتیب کاربر مذکور و مشتریان مربوطه نسبت به ام جی فتو دارای مسئولیت تضامنی می‌باشد.

ماده ۴ – هزینه ها و پرداخت ها

۱-۴- کاربر مشتری می پذیرد امکان استرداد هزینه‌هایی که وی به ام جی فتو می‌پردازد وجود ندارد.

۲-۴- کاربر مشتری می‌پذیرد هزینۀ خدمات از طرف ام جی فتو مشخص شده است و پس از استفاده از آن اعتراضی نسبت به هزینۀ خدمات نمی‌تواند داشته باشد. بدیهی است از آنجایی که کاربر مشتری مختار به عدم انتخاب هزینه اعلام شده از سوی ام جی فتو می‌باشد، در صورت قبول متعهد به پرداخت آن می‌باشد و به همین منظور کاربر مذکور با قبول این شرایط و مقررات به ام جی فتو اختیار دریافت و وصول مبالغ مورد مطالبۀ شرکت را از محل اعتبار کاربری خود، اعطا می‌نماید.

۳-۴- پرداخت هزینۀ خدمات فقط از طریق روش‌هایی که توسط ام جی فتو مشخص می‌شود، می تواند صورت گیرد. این روش‌ها عبارتند از پرداخت از طرق کارت به کارت از کارت بانکی مشتری به کارت بانکی میثم جعفری نژاد سدهی.

۴-۴- کاربر مشتری می‌پذیرد هزینۀ خدمات ارائه و اعلام شده از سوی ام جی فتو، ممکن است بسته به ویژگی‌های خدمات ارائه شده از جمله رشته و نوع خدمات، زمان خدمات، مدت زمان تخمینی جهت ارایه خدمات، مکان خدمات (محل پروژه) و یا عوامل دیگر متغیر باشد. در هر صورت رقم اعلام شده از سوی ام جی فتو بر اساس استانداردهای موجود و صلاحدید ام جی فتو تعیین گردیده است و در صورت پذیرش از سوی کاربر مشتری، وی حق طرح هیچگونه ادعا و اعتراضی دراین خصوص نخواهد داشت.

۵-۴- کاربر می‌پذیرد که باید هزینۀ عکاسی را مستقل از هر گونه مشکلی که ممکن است در برنامۀ ام جی فتو جهت پرداخت آنلاین به وجود بیاید به میثم جعفری نژاد سدهس پرداخت کند. در صورتی که به دلیل مشکلی در برنامۀ ام جی فتو یا مشکلات ارتباطی از جمله اینترنت و شبکۀ تلفن همراه امکان پرداخت از طریق نرم‌افزار فراهم نشود، مشتری همچنان موظف به پرداخت هزینه عکاسی خواهد بود. در این شرایط پرداخت هزینه ممکن است با هماهنگی مشتری با ام جی فتو با روش‌های دیگر صورت پذیرد. در صورتی که مشتری به هر دلیلی از جمله مشکلات نرم‌افزار پرداخت را انجام نداده باشد، ام جی فتو حق دارد مبلغ عکاسی را از اعتبار کاربر مشتری در ام جی فتو کسر کند و یا پروژه مذکور را لغو کند.

۶-۴- کاربر مشتری می‌پذیرد هیچوقت درخواست عکاسی ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از خدمات ام جی فتو را داشته باشد. کاربر مشتری اگر پس از ارسال درخواست عکاسی و پذیرش درخواست توسط یک عکاس، درخواست را لغو کند، یا در مکان مشخص شده به عنوان محل عکاسی در زمان مشخص حضور پیدا نکند، وی متعهد به پرداخت مبلغ مورد قبول مذکور می‌باشد و یا ام جی فتو مجاز خواهد بود نسبت به کسر و برداشت مبلغ مذکور از محل اعتبار وی اقدام نماید.

۷-۴- کاربر مشتری می‌پذیرد هر گونه تخریبی که در تجهیزات عکاس در نتیجه استفاده از خدمات باثبت سفارش وی ایجاد شود، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط به تعمیر به عهده وی خواهد بود. در چنین مواردی ام جی فتو حق دارد این هزینه‌ها را از اعتبار موجود در حساب کادرو کاربر مشتری کسر یا از وی وصول کند. در صورتی که اعتبار موجود نزد ام جی فتو به میزان خسارات وارده و هزینه‌های مترتب بر آن نباشد، شرکت مجاز به پیگیری وصول مطالبات مذکور خواهد بود.

ماده ۵ – مسئولیت ام جی فتو

۱-۵- ام جی فتو با تمام امکانات خود  تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارائه و استفاده از خدمات ام جی فتو بین مشتری و عکاس و سازش فی مابین آنها می‌کند.

۲-۵- ام جی فتو با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند خدمات با کیفیت مطلوب به کاربران ارائه دهد.

۳-۵-ام جی فتو تلاش خود را جهت فراهم نمودن امکان استفاده از خدمات نرم‌افزاری خود توسط دستگاه‌های کاربران محترم می‌کند اما تضمینی نسبت به اجرا شدن آن روی همۀ دستگاه‌ها یا همۀ شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) نخواهد داد.

۴-۵- تمامی اطلاعات مشتریان بعنوان اطلاعات محرمانه نزد ام جی فتو محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع میباشد.

ماده ۶ – مسئولیت کاربران و مشتریان

۱-۶- مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران مشتری که ناشی از عدم رعایت قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون مجازات اسلامی (ارتکاب جرم در هنگام عکاسی) و قوانین مدنی (ورود خسارت به اموال عکاس) باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و ام جی فتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت و ام جی فتو می‌تواند ضمن غیر فعال کردن حساب کاربری متخلف، از طریق مراجع صالح اقدامات قانونی را علیه نامبرده نسبت به احقاق حقوق قانونی کادرو بعمل آورد.

۲-۶- هر گونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار کادرو شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و کادرو حق غیر فعال نمودن کاربر اعم از مشتری و یا عکاس و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.

ماده ۷ – شرایط موضوع و اشیائی که عکاسی می شوند

۱-۷- وسایلی که مشتری نمی تواند تقاضای دریافت خدمات کند عبارت است از مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات اتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو و بارهای حجیم مانند بسته‌های بزرگ.

۲-۷-موضوع و اشیا عکاسی تجاری نباید مربوط به موضوعات خاص علمی که نیاز به مراقبت های ویژه دارند باشد(مثلا آزمایشگاهی، پالایشگاهی، بیمارستانی و غیره) و به نحوی که متعارف محسوب و وزن و نوع آن متناسب با وزن و شرایطی باشد که از طرف کارخانه سازنده تعیین شده باشد.

۳-۷- موضوع و شیئ غیر متعارف، چیزی است که یک فرد نمی تواند به تنهایی جابجا کند و نیاز است که بالابرهای مکانیکی کمک گرفته شود. عکاس تعهدی به جابجایی اینگونه وسایل ندارد و این مسئولیت با خود مشتریان است.

ماده ۸ – موارد فنی

۴-۸- کاربر مشتری حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش از سامانۀ ام جی فتو یا سامانه‌های مرتبط با ام جی فتو انجام دهد.

ماده ۱۰ – قطع خدمات

ام جی فتو در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر  مشتری می‌تواند برای شرکت یا سایر مشتریان یا عکاسان خطرناک باشد یا مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات ام جی فتو را دارد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچگونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت.

۱۱ – توافق از راه دور

۳-۱۱- کاربر مشتری می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیامه‌ای صادره از طرف ام جی فتو به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.

۴-۱۱- کاربر مشتری پرداخت هزینه خدمات ام جی فتو قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سامانۀ رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کند.

تلفن ها

تهران

66355801

0912-9308378

0937-3828687

شیراز

0917-7093479

0930-1974910

سایر مطالب سایت